Trafik Malzemeleri

https://seyirtrafik.com/trafik-malzemeleri/

Ürünlerimiz

Firmamız bünyesinde bulunan her uygulamada ürün temini, montaj ve onarım çalışmaları ile trafik levhaları uygulamaları sunuyoruz. Profesyonel kalitede ürün seçimi ve sektörün lider markaları ile çalışıyoruz. Sizlere sunduğumuz trafik güvenliği ürünleri şu şekildedir:

 • Delinatör: Delinatör duba olarak adlandırılan ve otopark sistemleri dahilinde olan ürün, araç ve alan güvenliği sağlar. Silikon malzemeden esnek şekilde imal edilen tasarım, araçların rahatlıkla park etmesini sağlarken, civar araç veya otopark kolon- duvar sistemlerinde hasar oluşturmaması için kullanılır. 
 • Hız Kesici Kasisi: Kauçuk kasis olarak bilinir. Açık ve kapalı otoparklarda, okul ve eğitim merkezleri civarındaki yollarda, okul veya binaların bahçe girişlerinde ve pek çok alanda yavaşlatmak için kullanılır. 
 • Trafik Güvenlik Aynası: Otoparkların giriş ve çıkış kısımlarında bulunan trafik güvenlik aynası, çift yönlü alanlarda kullanılır. Site giriş çıkışları, bina ve apartman giriş- çıkışları, sağlık- eğitim merkezleri gibi hemen her alanda kullanılır.
 • Kauçuk Stoper: Araç yaslama stoperi veya kauçuk stoper olarak bilinen aparat, zemine monte şeklinde uygulanır. Araçların durması için uygulanan bir sistemdir. 
 • Kolon Köşe Koruyucu: Otoparklarda kolon ve köşelerin hasar almaması için uygulanan sistemlerdir. Poliüretan malzemeden yapılan kolon köşe koruyucu aparatlar, darbe emici özel bölmeleri ile üretilir. 
 • Plastik Yol Butonu: Şehir içi yollarda ve şehirler arası yollarda uygulanan yol- güvenlik aparatlarıdır. Alışveriş merkezleri, otopark önleri, benzinliklerde ve konut önlerinde uygulanır. 
 • Direkli Gabari Levhası: Gabari levhası, yükseklik levhası olarak bilinen direkli gabari levhası, şehir içi ve şehirler arası yollarda kullanılır. 
 • Gabari Levhası: İş makinaları, yol süpürgeleri, çöp kamyonları gibi araçların geçebilmesi için yükseklik ölçüsü sunan levha sistemidir. 
 • Trafik Levhaları: Yavaş, Dur, Durmak ve Park etmek Yasaktır, Azami hız sınırlaması levhası, tek yön levhası, mecburi yön levhası gibi trafik levhaları hizmetini farklı ölçü seçenekleriyle sunuyoruz. 
 • Levha ve Direk Montaj: Sunduğumuz ürün ve hizmetler arasında levha ve direk montaj uygulamaları bulunuyor. 
 • Kaydırmaz Bant: Binalar, site ve AVM’ler, iş merkezleri, eğitim merkezleri gibi alanlar da kaygan zeminleri önlemek maksadıyla uygulanan sistemlerdir. 

İletişim

Soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyir Trafik

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de yol çizgileri, otopark çizgileri, kapalı otopark kolon & duvar boyama, koşu & bisiklet yolu, trafik eğitim pisti, spor sahası boyama & çizgileri, petrol istasyonu çizgileri, iş güvenlik çizgileri, numaralandırma, bordür boyama, havalimanı çizgileri, epoksi zemin kaplama, beton parlatma, trafik malzemeleri, trafik levhaları hizmetlerini veren bir firmadır.

İletişim Bilgilerimiz
Adres

Piyade, 2013. Sk. No:23, 06794 Etimesgut/Ankara

Sabit Telefon (0312) 228 2 444
 
Mustafa KIZILTAŞ 0544 273 18 41
İsmail KIZILTAŞ 0532 776 45 36
Copyright © 2020 Seyir Trafik | Tüm hakları saklıdır.