Spor Sahası Boyama ve Çizgileri

https://seyirtrafik.com/spor-sahasi-boyama-cizgileri/

-Basketbol sahaları çizgisi

-Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik spor zemin kaplama malzemesi

-Voleybol sahaları çizgisi

-Hentbol sahaları çizgisi

-Badmington sahaları çizgisi

-Futbol sahaları çizgisi

-Tenis kortları çizgisi

Basketbol, voleybol, tenis, golf ve futbol sahaları gibi spor sahalarında belirli çizgiler oluyor. Pota çizgileri, kale çizgisi, orta saha çizgisi, kenar çizgisi olarak adlandırılan spor sahası çizgileri, özel olarak geliştirilen boyalarla çiziliyor. Kapalı spor salonlarında kullanılan çizgiler insan sağlığına zarar vermeyecek malzemelerle üretilen boyalarla çizilirken, içeriğinde tiner ve solvent bazlı kimyasallar bulunmuyor. Bu bazlı boyalarla yapılan kapalı spor sahasında uygulanan çizgiler, hava ile kuruyor. Kimyasal ve fiziksel işlemleri gerçekleşen bu boyalar, kısa süre içinde kuruyor. Genellikle beyaz, sarı ve siyah renkte imal edilen bu boyalar, pistole, fırça ya da özel olarak airless geliştirilmiş püskürtme makineleri ile uygulanıyor. Kolay yıpranmayan, leke tutmayan ve silinebilen bu boyalar, akrilik reçine esaslı su bazlı bir boya olarak tasarlanıp uygulaması yapılıyor.

Akrilik Zemin Kaplama, Court Patch Binder :

Tamir malzemesi. Çimento ve quartz kum ile karıştırılarak kullanılır. Asfalttaki tamir işleri ve dolgular için kullanılan güçlü ve fexible bir malzemedir.

Akrilik Zemin Kaplama, Acrylic Resurfacer :

Akrilik bazlı bitümlü bir malzemedir, quartz kumla karıştırılarak asfalt zeminin üzerine ilk kat olarak uygulanır. Asfaltın gözeneklerini kapatmaya ve üzerine koyulacak diğer malzemelerin zemine daha iyi yapışmasını sağlamaya yarar.

Akrilik Zemin Kaplama, Base Coat:

Kalın “cushion” – süspansiyon malzemesidir. İçerisinde bulunan milyonlarca kauçuk zerresi sayesinde zemine kalınlık ve süspansiyon verilmesini sağlar.

Akrilik Zemin Kaplama, Cushion:

Nispeten daha ince “cushion” – süspansiyon malzemesidir. Kalın malzemelerin arasını doldurduğu gibi ilave süspansiyon temin eder.

Akrilik Zemin Kaplama, Color:

Akrilik bazlı dış etkenlere karşı bağışıklı renk malzemesidir. İlk iki katı yukarıdaki astar ile beraber kullanılır, son kat ise cila malzemesi gibi bir kat sürülür. Çok güçlü formülü sayesinde hava şartlarından etkilenmez uzun yıllar renk kalitesini muhafaza eder.

Akrilik Zemin Kaplama, White Line Paint:

Beyaz akrilik bazlı, dış etkenlere mukavim çizgi boyasıdır.

İletişim

Soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyir Trafik

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de yol çizgileri, otopark çizgileri, kapalı otopark kolon & duvar boyama, koşu & bisiklet yolu, trafik eğitim pisti, spor sahası boyama & çizgileri, petrol istasyonu çizgileri, iş güvenlik çizgileri, numaralandırma, bordür boyama, havalimanı çizgileri, epoksi zemin kaplama, beton parlatma, trafik malzemeleri, trafik levhaları hizmetlerini veren bir firmadır.

İletişim Bilgilerimiz
Adres

Piyade, 2013. Sk. No:23, 06794 Etimesgut/Ankara

Sabit Telefon (0312) 228 2 444
 
Mustafa KIZILTAŞ 0544 273 18 41
İsmail KIZILTAŞ 0532 776 45 36
Copyright © 2020 Seyir Trafik | Tüm hakları saklıdır.