Bordür Boyama

https://seyirtrafik.com/bordur-boyama/

Bordür boyası : Klor kauçuk-alkid esaslı bordür boyasıdır. Yapışma gücü yüksek, çabuk kuruyan, mat görünümlü bir boyadır.
Ortamın sıcaklık ve bağıl nemine göre farklılık gösterir.
Kullanılabildiği alanlar :
Refüj ve yol kenarlarında ,bordür taşlarında işaretleme amacıyla kullanılır. 
Renk Seçenekleri : 
Bordür boyası isteğe bağlı olarak her renkten imal edilebilmektedir.. 

Bordür Boyama Uygulaması

SEYİR TRAFİK olarak Özellikle şehir merkezleri başta olmak üzere tüm Türkiye’de yol, otopark çizgi ve boya çalışmalarıyla hizmet veriyoruz. Trafik işaretleri, levha sistemleri ve yol uygulamaları ile otoyol ve iç alanların güvenlik işaretlerini sunuyoruz. Bordür çalışmaları ile boya çalışmalarını sunuyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz arasında; otopark çizgileri, kapalı otopark çizgileri, otopark kolon- köşe ve zebra sistem çizgileri, otoyol- otoban ve tüm karayolları çizgi sistemi, havalimanı yön okları, apron ve pist çizgileri, fabrika ve organize sanayi alanlarında çizgileme sistemi, yol kenarı boyama sistemi, spor salonları ve tesisleri boyama sistemlerini sunuyoruz.

Bordür Boyama Uygulaması

Kentlerde ve şehirler arası mesafelerde, bordür çalışması yapılan tüm alanlarda boyama hizmetleri sunuyoruz. Sağlam referanslarımız, sektörel tecrübemiz ve profesyonel iş sunumumuz ile Türkiye’nin her noktasında ”doğru çizgi” adresiyiz.

Nitelik içeren çizgi çalışmaları, yol ve iş güvenliği sağlar. Kurallar, yol kaideleri, iş ve işçi güvenliği alanında yaptığımız AR- GE çalışmaları ve uzman personellerimiz ile tam güvenli donanım sağlıyoruz. Kapalı otoparklarda sütun, kolon, köşe ve duvar uygulamalarında bordür boyama yapıyoruz.

Tretuar ve bordürlerde boyama uygulamaları ile kent estetiğine katkı sağlıyoruz. Yaya ve bisiklet yolları, ayrılmış yol belirteçlerinde ve tüm yaya kaldırımlarında özelliklerine göre boya uygulaması sunuyoruz. Firmamız Soğuk boya yol çizgileri, termpostatik boya yol çizgileme sistemi ve çift kompenantlı yol çizgi boya çeşitleriyle de hizmet veriyoruz.

Ayrıca Bordür Boya uygulama çalışmaları ile sadece yolların değil, yayaların güvenliğini de sağlıyoruz. İş güvenliği kapsamında, iş alanlarında iç ve dış mekanlarda, belirlenen kurallar dahilinde proje sunuyoruz. Tüm uygulamalar, hizmetler ve ürün özelliklerini inceleyebilir, profesyonel ekibimizle görüşme sağlayarak bordür ve asfalt boyama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

Soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyir Trafik

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de yol çizgileri, otopark çizgileri, kapalı otopark kolon & duvar boyama, koşu & bisiklet yolu, trafik eğitim pisti, spor sahası boyama & çizgileri, petrol istasyonu çizgileri, iş güvenlik çizgileri, numaralandırma, bordür boyama, havalimanı çizgileri, epoksi zemin kaplama, beton parlatma, trafik malzemeleri, trafik levhaları hizmetlerini veren bir firmadır.

İletişim Bilgilerimiz
Adres

Piyade, 2013. Sk. No:23, 06794 Etimesgut/Ankara

Sabit Telefon (0312) 228 2 444
 
Mustafa KIZILTAŞ 0544 273 18 41
İsmail KIZILTAŞ 0532 776 45 36
Copyright © 2020 Seyir Trafik | Tüm hakları saklıdır.