Kapalı Otopark Kolon ve Duvar Boyama

https://seyirtrafik.com/kapali-otopark-kolon-duvar-boyama/

 1. Tek Kompenantlı Yol Çizgi Boyası Uygulaması
 2. Tek KompenantlıSu Bazlı Yol Çizgi Boyası Uygulaması
 3. Akrilik Dış Cephe Boyası ile Uygulaması
 • Kolon Boyama
 • Duvar Boyama
 • Tavan Boyama
 • Zebra Tarama
 • Çavuş Tarama
 • Kolon Duvar Kuşak’ları
 • Numaralandırma
 • Özel Tasarım Boyama

Otoparklar;(Yatay İşaretleme)Otopark yol çizgileri,yön okları,duvar ve rampa taramalarıyla (Düşey işaretleme) hız kesici kasisler,kolon koruyucular ve yönlendirme levhaları optimum noktalara uygulayarak maksimum verim amaçlanır.

SEYİR TRAFİK Otopark projelerini hazırlarken kullanılacak malzemenin özellikleri ve Belediyelerin yönetmeliklerini göz önünde bulundurarak yol çizgi çalışması,trafik levha çalışması yapılır. Otopark içerisinde yatay ve düşey işaretleme yeterli gelmiyorsa trafik sinyalizasyon projesi hazırlanır.
Otopark içerisinde araçlar güvenli bir biçimde varacakları noktalara yönlendirilir.

 • Kuşak Boyama: Kolon ve duvarlar için yapılan boyama uygulamasıdır. Duvar ve kolonlarda oluşması muhtemel tüm hasarların önlenmesini sağlar. Otopark duvar,kolon ve sütunların, sürücüler tarafından kolay fark edilmesini sağlayan güvenlik gerekçeli duvar boyama uygulamasıdır.
 • Zebra Tarama: Çift yönlü olan kapalı otoparklarda uygulanan boyama sistemidir. Dönüş alanlarındaki kolonların, muhtemel hasarları önlemesi amacıyla uygulanır.
 • Çavuş Tarama: Estetik görüntü kalitesi, şıklık sunan çavuş tarama uygulamalarında duvar ve kolonlar boyanır. Numaralandırma sistemi ve konum bilgileri içeren, otopark yaya ve araç güvenliği için uygulanan bir yöntemdir.
 • Kodlama: Araç ve kapalı alan güvenliğini sağlamak için önemli uygulamalardan biridir. Park edilen araçlarının yerlerini belirlemek için kodlama sistemi uygulanır. Çizgileme- yazı tekniği veya levha şeklinde uygulanan kodlama sistemi, her otopark katını, bölümünü ve park yeri numaralarını içeren uygulamalardır.

Otopark boyama uygulamalarımızda ayrıca; yönlendirme okları, zemin yazıları ve çizgileri, yaya- yürüyüş yolları ve otopark içi kaldırım çizgileri bulunur. Çift yönlü otoparklarda, yön belirteçleri, işaretleme ve kodlama sistemleri ile zemin çizgileri uygulamaları sunuyoruz.

Solventli kolon boyama uygulamaları ile otoparkların giriş alanları,çıkış alanları ve tüm park yeri alanlarında nitelikli uygulamalar sunuyoruz. İstenilen her metrekare büyüklükteki alanlara, otopark dizaynı uygulayarak, güvenli ve kaliteli alanlar oluşturuyoruz. Açık otoparklarda park yeri işaretleri, zemin kaplama ve park yeri çizgileri ile her alana özgü tasarımlar sunuyoruz.

 

İletişim

Soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyir Trafik

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de yol çizgileri, otopark çizgileri, kapalı otopark kolon & duvar boyama, koşu & bisiklet yolu, trafik eğitim pisti, spor sahası boyama & çizgileri, petrol istasyonu çizgileri, iş güvenlik çizgileri, numaralandırma, bordür boyama, havalimanı çizgileri, epoksi zemin kaplama, beton parlatma, trafik malzemeleri, trafik levhaları hizmetlerini veren bir firmadır.

İletişim Bilgilerimiz
Adres

Piyade, 2013. Sk. No:23, 06794 Etimesgut/Ankara

Sabit Telefon (0312) 228 2 444
 
Mustafa KIZILTAŞ 0544 273 18 41
İsmail KIZILTAŞ 0532 776 45 36
Copyright © 2020 Seyir Trafik | Tüm hakları saklıdır.