Koşu ve Bisiklet Yolu

https://www.seyirtrafik.com/kosu-bisiklet-yolu/

  1. Tek Kompenantlı Yol Çizgi Boyası Uygulaması
  2. Çift Kompenantlı Yol Çizgi Boyası Uygulaması
  3. Tek Kompenantlı Su Bazlı Yol Çizgi Boyası Uygulaması
  • Yönlendirme Okları
  • Bisiklet Figürü
  • KM Yazıları
  • Bordür Taşı Boyama

Yürüyüş yapmayı ve bisiklete binmeyi seven insanlar için özellikle belediyelerce tasarlanmış yollar bulunmaktadır. Yaya trafiğini ve araç trafiğini sekteye uğratmadan, insanların hobilerini sürekli halde gerçekleştirebileceği bu bisiklet yolu ve yürüyüş yollarının boyamasını firma olarak üsteniyoruz. Kaliteli ürün ve kaliteli işçilik ile uygulamaları gerçekleştirirken sizlere en iyiyi sunmak için büyük bir özveri gösteriyoruz.Yürüyüş yolları ile yaya geçitleri aynı hatta kullanıldığı gibi, özel olarak yürüyüş yolu tasarımları da gerçekleştirilebilmektedir. Aynı şekilde bisiklet yolları da yaya yolları ile birlikte kullanılabilmektedir.Ancak bu tarz yollar kaza riskini artırmaktadır.

Çift kompenantlı boya ya da tek kompenantlı boya ile uygulaması gerçekleştirilen koşu ve bisiklet yolları ülkemizde yaygınlaşmakta olan uygulama çeşididir. Araç yolu paraleline ya da bisiklet trafiği için yapılmış parkurlarda uygulanan boya ve işaretlemeler belirleyici bir alan oluşturup bisiklet trafiği ile yaya ve araç trafiğini ayırarak bisiklet sürücüleri için güvenli sürüş sağlar.

Sağlıklı yaşam için ve trafik probleminin çözümü olacak bisiklet yollarını; asfalt ve üzerine renkli kaplaması dahil çizgileri ve logosu ile birlikte projeye göre son teknolojik ekipmanlarımız ile anahtar teslimi teslimi yapıyoruz.Bu yolları yaparken sürücünün düşme riskine karşı kaplamanın pürüzsüz, kaygan olmaması ve uzun yollar dayanıklı olması dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardır.

Bisiklet Yolu Boyası, renklendirme, bisiklet yolları için çizgiler ve logolar eklemek için kullanılan ürünümüzdür. Bisiklet ile sağlıklı ve keyifli bir zaman olması sizden bu kez güvenli hale getirmek için bizden biridir. Sağlıklı yaşam ve trafik sorunları için yol yollarına çözüm olacak; asfalt ve renkli kaplama da dahil olmak üzere çizgiler ve. Logo ile birlikte projeye göre en son teknolojik ekipmanlarla anahtar teslimi. Bunlar, pürüzsüz, kaygan ve sürücüye düşme riskine karşı dirençli olduğu düşünülmelidir ana faktörlerdir. Bisiklet yol boyaları birkaç farklı şekilde üretilebilir ve uygulanabilir.

 

 

İletişim

Soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyir Trafik

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de yol çizgileri, otopark çizgileri, kapalı otopark kolon & duvar boyama, koşu & bisiklet yolu, trafik eğitim pisti, spor sahası boyama & çizgileri, petrol istasyonu çizgileri, iş güvenlik çizgileri, numaralandırma, bordür boyama, havalimanı çizgileri, epoksi zemin kaplama, beton parlatma, trafik malzemeleri, trafik levhaları hizmetlerini veren bir firmadır.

İletişim Bilgilerimiz
Adres

Piyade, 2013. Sk. No:23, 06794 Etimesgut/Ankara

Sabit Telefon (0312) 228 2 444
 
Mustafa KIZILTAŞ 0544 273 18 41
İsmail KIZILTAŞ 0532 776 45 36
Copyright © 2020 Seyir Trafik | Tüm hakları saklıdır.