Otopark Çizgileri

https://seyirtrafik.com/otopark-cizgileri/

 1. Tek Kompenantlı Yol Çizgi Boyası Uygulaması
 2. Çift Kompenantlı Yol Çizgi Boyası Uygulaması
 • Otopark çizgileri
 • Yönlendirme Okları
 • Yaya Geçitleri
 • Yaya yürüyüş yolları
 • Ofset Taramalar
 • Yavaşlama Uyarı Çizgileri
 • Uyarıcı Yazı Sembolleri
 • Rampa Kaydırmamazlık
 • Engelli Otoparkı Boyama 

Otoparklar; (Yatay İşaratleme) Otopark yol çizgileri, yön okları, duvar ve rampa taramalarıyla (Düşey işaretleme) hız kesici kasisler, kolon koruyucular ve yönlendirme levhaları optimum noktalara uygulayarak maksimum verim amaçlanır.

SEYİR TRAFİK Otopark projelerini hazırlarken kullanılacak malzemenin özellikleri ve Belediyelerin yönetmeliklerini göz önünde bulundurarak yol çizgi çalışması, trafik levha çalışması yapılır. Otopark içerisinde yatay ve düşey işaretleme yeterli gelmiyorsa trafik sinyalizasyon projesi hazırlanır.
Otopark içerisinde araçlar güvenli bir biçimde varacakları noktalara yönlendirilir.

Araçlarımızı park ettiğimiz otoparklar günümüzde trafik yoğunluğu çok fazla olan yerlerdir. öyle ki bazen bir araçlık yere bile ihtiyaç duyulabiliyor.araçların düzgün park etmeyişinden dolayı çoğu otopark ta araç sayısı önemli derecede düşmektedir.bu sayıyı artırmak ve araçların nizami park edebilmeleri için otopark çizgilerinin standart ölçülerinde projelendirilmesi ve çizilmesi gerekmektedir. Büyük avm otoparklarında aracınızı bıraktığınız yeri kolayca bulabilmeniz için kolonların boyanması ve numaralandırılması gerekmektedir.otopark uyarı levhaları  ise otopark içerisinde araçların güvenli bir şeklilde giriş çıkışını sağlayan en büyük etkenlerin başında gelmektedir.çıkış levhaları giriş levhaları hız limitleri dikkat yavaş ve yasaklayıcı trafik işaretleri araçların güvenli bir şekilde dolaşımı için gerekli olan etkenlerdendir. Trafik güvenlik aynaları, yol butonları, delinatörler, hız kesici kasis, kolon köşe koruyucu kauçuk ve diğer tüm otopark ürünleri firmamız tarafından hem satışı hemde  montajı yapılmaktadır.

Günümüzde birçok yerde kullanılan yol çizgileri hayatımızı kolaylaştırmak için vardır. Biz sizler için ankara otopark boyama işlerini yapmaktayız.

Yol çizgi si kauçuk esaslı soğuk yol çizgi boyasıdır, yıllar geçse bile deforme olmayan özelliğini yitirmeyen bir boya çeşidi dir. Solvent bazlı olan bu boya nın uygulamasında püskürtme sistemi ile ortalama 350 – 800 mikron kalınlığında uygulanılmaktadır. Kuruma, boyanın içerisinde bulunan çözücünün buharlaşmasıyla oluşur.

en uygun fiyat garantisi SEYİR’de..

 

 

İletişim

Soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz gibi her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyir Trafik

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de yol çizgileri, otopark çizgileri, kapalı otopark kolon & duvar boyama, koşu & bisiklet yolu, trafik eğitim pisti, spor sahası boyama & çizgileri, petrol istasyonu çizgileri, iş güvenlik çizgileri, numaralandırma, bordür boyama, havalimanı çizgileri, epoksi zemin kaplama, beton parlatma, trafik malzemeleri, trafik levhaları hizmetlerini veren bir firmadır.

İletişim Bilgilerimiz
Adres

Piyade, 2013. Sk. No:23, 06794 Etimesgut/Ankara

Sabit Telefon (0312) 228 2 444
 
Mustafa KIZILTAŞ 0544 273 18 41
İsmail KIZILTAŞ 0532 776 45 36
Copyright © 2020 Seyir Trafik | Tüm hakları saklıdır.